pondělí 30. května 2016

Můj první swap

Četla sem mnoho recenzí o stránce www.swaplace.com a rozhodla se že to zkusím. Jako svou první swaperku jsem si vybrala pod přezdívkou Danfika. I na ni jsem četla mnohé recenze.
Jako téma byl oheň a léto. 

Když sem přišla ze škole, čekal na mě tento balík, představovala sem si nějaký menší, velikost mě opravdu zaskočila. Hned jsem plná nedočkavosti šla balík rozbalit.


Po rozbalení na mě vybafla zajímavá ale příjemná vůně. Jako první jsem přečetla dopis, kde bylo vše vysvětleno. Stále se divím jak mohla takto krásně sladit balící papír, no není to krása?

Jako první jsem rozbalila balíček chia kaší. viděla jsem je hodně v obchodech a chtěla si je koupit takže moc děkuji, trefila si se  ;)


Společně s kašemi byli v balíčku tyto lízátka, jsou to takový s praskacím práškem, takže sem si zavzpomínala na moje školkovní léta. Jedno sem si vzala ale byl u nás malý synovec, no a znáte děti, vše musí mít :)

Další věcí byli tyto čajové svíčky, osobně mám raději větší ale i tyto využiji :)
Voní opravdu zajímavě 

Další v čem se Danfika trefila byla tato aromalampa. Jedna se mě rozbila a dlouho sem hledala nějakou pěknou. V balení byl malý EO, který voní po santalovém dřevě, ÚŽASNÁ VŮNĚ


Jediné v čem se trošku netrefila jsou vonné tyčinky. Mám je ráda ale trpím na bolesti hlavy a toto to jen podporuje :/ ale nevadí, dám je asi taťkovi :) 


Tato svíčka je obrovská :D vůně je taková zvláštní tak sem zvědavá jak bude vonět po zapálení, každopádně u mě se vždy spotřebuje :)

Další naprosto úžasnou věcí je tento vonný vosk. Krásně voní a do nové aromalampy jako dělaný. Už se těším až si tímto kouskem zpříjemním závěrečné učení ke konci roku :)

Další věci k aromalampě je tento esenciání olej. Voní po eukaliptusu. No do aromalampy ho asi nepoužiji ale do svých DIY asi jo :)

Jako první letní věc tu máme tuto kytičku. Je celá z korálků a musela dát obrovskou práci a slušnou dávku trpělivosti. Smekám klobou, protože bych nic takového nedokázala


A teď se dostávám k sekci čaje. Tento hrníček mě potěšil jak tvarem tak i motive. Je velký což je přesně pro mě, z malých nepiji a jeho vzhled je opravdu letní :)


Čaje jako takové zastoupil teakanne  s limitovanou edicí granátové jablko. Voní nádherně ale teď v těch vedrech asi poleží nějakou dobu ve skříňce, na čas až se ohladí. :)


Dalším zástupcem byl tento pečený čaj. Velice mě zaujalo složení, ve kterém jsem vyčetla že obsahuje chilli a zázvor. Zase počká na zimu ale už se těším jaký bude :)

Na závěr tu mám takovéto roztomilé sluníčko pro štěstí :)Zde můžete vidět celý swap :) Pokud by měl někdo zájem se mnou udělat swap na jakékoli téma, ozvěte se mi buď do komentářů a nebo na můj profil

4 komentáře: